Acun Ilıcalı, FB TV’nin sorumluluğunu aldı

Fenerbahçeli olduğu bilinen ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı, CNN Türk’te katıldığı programda FB TV’nin sorumluluğunu aldığı şeklindeki iddialarına cevap verdi.
Yönetiminin kendisine verilmesi gibi bir durum olmadığını belirten Ilıcalı, “FB TV’nin yönetiminin bana verildiği gibi bir durum yok. Sorumluluğunu aldım aslında. Sağ olsunlar görüş bildirdiler bu konuda yardımcı olabilir misin? diye. Sevdiğim gönül verdiğim kulüp. Benim hacmim daha büyük olduğu için o yönde de hizmet vermek istiyorum.” dedi.PROJESİNİ BAŞKAN ALİ KOÇ’A SUNDU


TV 8’in sahibi olan Acun Ilıcalı, Fenerbahçe yönetimine projesini sunduğunu kaydederek şunları söyledi: “Bu tamamen gönlümden gelen, çocukluğumda bana çok mutluluk yaşatmış olan kulübe borcum gibi görüyorum. Bu teklif geldiği zaman orayla ilgili ciddi bir değişiklik olması gerektiğini söyledim.”

Projeyi yönetimin beğendiğini kaydeden Ilıcalı, “Açıkçası etkilendiler. Ben açıkçası olayın organizasyonunu yapıp destek de vereceğim. FB TV ve Fenerbahçe’nin dijital hesapları bambaşka bir yere gelecek.” dedi.


 
Önceki Sonraki
TÜMÜ

DİĞER GENEL HABERLERİ